O ZNAČCE VICKS

Účinná úleva od příznaků chřipky a nachlazení

Our difference

Značka Vicks představuje více než jen léky na chřipku a nachlazení. Umožňuje nám užít si každý den života a nenechat si ho pokazit nepříjemnými příznaky chřipky a nachlazení, a to už více než 100 let.

O značce Vicks

Značka Vicks byla v 90. letech 19. století založena americkým lékárníkem Lunsfordem Richardsonem a v současnosti se její přípravky prodávají ve více než 50 zemích světa. Díky důvěře milionů lidí se značka Vicks stala světoznámou značkou na trhu  přípravků pro úlevu od kašle a nachlazení.* Přípravky Vicks byly vyvinuty po čtyřech letech výzkumu specifických potřeb pacientů s chřipkou a nachlazením.

Příznaky nachlazení a chřipky mohou být nepříjemné: suchý kašel, vlhký kašel, rýma, ucpaný nos, horečka, bolesti svalů. Léčivé přípravky Vicks jsou jedinečnou kombinací klinicky ověřených účinných látek s oblíbenými přírodními ingrediencemi. Značka Vicks představuje řadu volně prodejných léků, které pokrývají všechny hlavní příznaky chřipky a nachlazení a jsou k dostání v různých formách - horké nápoje, nosní spreje a sirupy.

Děkujeme Vám za návštěvu oficiálních stránek Vicks. Najdete zde přípravky Vicks pro léčbu příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolest, ucpaný nos, rýma, suchý nebo vlhký kašel. Přípravky Vicks jsou dostupné ve formě horkých nápojů, nosních sprejů, sirupu a pastilek . V sekci Prevence naleznete informace o tom, jak posílit imunitní systém a chránit se proti chřipce a nachlazení. V sekci Léčba naleznete tipy pro úlevu od příznaků chřipky a nachlazení. Doufáme, že zde najdete řadu užitečných informací.

* Euromonitor International – Consumer Health 2012 (Cough, cold and Allergy (hay fever) remedies)

Promo2

Promo1

Our difference

Promo3